Církev Ježíše Krista

Pán, který kontruluje kvalitu tištění novin

Členů v České republice

Kůl

Střediska rodinné historie

Sborů a odboček

Proč potřebujeme organizovanou církev?

Mnoho lidí považuje organizované náboženství za nadbytečné a někdy až škodlivé. Co nám organizované náboženství přináší a proč potřebujeme církev? Čtěte!

Jak sjednotit rodinu ve 3 krocích

Sjednotit rodinu nám pomůže to, když budeme vědět, kdo jsme a odkud pocházíme. K tomu potřebujeme znát svoji rodinnou historii a vědět, odkud pocházíme.

Facebook

Věřím v Krista
Věřím v Krista
Jak nejlépe přizvat tu opravdovou atmosféru Vánoc do našich domovů? Adventním kalendářem, cukrovím? #PřinesteSvětloSvětu

Odkaz slíbený ve videu: https://bit.ly/37hVfuh
Věřím v Krista
Věřím v Krista
Věřím v Krista
I když to venku se sněhem ❄️ (alespoň u nás) moc nevypadá na Vánoce, můžeme naladit vánoční atmosféru 🎄 tím, že zaměříme na opravdový význam Vánoc. Už jste viděli letošní online kalendář k vánoční výzvě #PřinesteSvětloSvětu?

Najdete ho ve formě pdf zde: https://bit.ly/37hVfuh
Věřím v Krista
Věřím v Krista
Už od malička si pamatuji, že jsme jezdili s rodiči do chrámu i když jsme do něj nemohli a bylo vlastně "zbytečné", abychom tam byli s nimi. Mohli nás pár dní nechat s někým z rodiny, ale oni to neudělali a jsem jim za to moc vděčný. Díky jejich příkladu je pro mě, stejně jako pro ně, chrám důležitou součástí života. Zdeněk Šindýlek

Jsem vděčný za chrámy, za to, že je to místo, kde se můžu cítit nejblíže k Bohu, Nebeskému Otci. Jsem vděčný za všechny, co slouží v chrámu, za jejich čas a ochotu, kterou tomu věnují. Jsem vděčný za obřady a smlouvy, které v nich můžeme uzavřít a za to, že jsem v něm mohl být zpečetěn se svoji manželkou a celou rodinou na čas a na celou vděčnost.

Moc rád se do chrámu vracím a už se těším, až se znovu otevřou a my budeme opět moci jít do domu Páně.
#Děkujte #GiveThanks
Věřím v Krista
Věřím v Krista
I v době, kdy jsou kostely zavřené, nám Pán dal způsob, jak ctít sabat. ❤ Připojte se už zítra ráno k nedělnímu shromáždění Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů - Česká republika, nebo si pusťte záznam kdykoli později na tomto odkazu:

česky: https://youtu.be/OhIcBziHCBg
anglicky: https://youtu.be/ZAqKSsHjTpg
Věřím v Krista
Věřím v Krista
Jsem neuvěřitelně vděčná, že stále existují lidé, kterým když naprostý cizinec zaklepe na dveře, že mu spadly do fjordu před jejich domem klíče od auta, v kterém má zamčené všechny věci včetně telefonu a peněženky, tak obvolají sousedy, půjčí si vybavení a stráví půl hodiny potápěním v ledové vodě aby klíče našli 💖 Alžběta Vargová
Věřím v Krista

Pin It on Pinterest